Türkçe  |  English

 
 

Yasal Uyarı

Mobee, bu internet sitesinin içerdiği bilgilerin doğru ve güncellenmiş olmasına büyük önem verir. Ancak, bazı hatalar gözden kaçmış olabilir ve siz değerli ziyaretçilerimizin, gerekli bilgi hakkında(fiyat, teknik özellikler gibi) kesin emin olmak için bizimle irtibata geçmenizi tavsiye ederiz. Güncelleme hataları Mobee için bağlayıcı değildir.

Mobee, link verdiği sitelerin içeriğinin tümünü incelememiştir. Link verilen sitelerin içeriğinden Mobee sorumlu değildir. www.mobee.com.tr ve www.benimmobeem.com.tr sitelerine dışarıdan gönderilen her hangi bir dosya veya bilgi gizli değildir, ve bu şekilde işlem görecektir. Bu tür bilgiler Mobee tarafından saklanabilir, sergilenebilir, değiştirilebilir, aktarılabilir dağıtılabilir ve Mobee grup şirketleri ile geliştirme veya pazarlama gibi sebeplerden dolayı paylaşılabilir.

Bu sitede paylaşılan her türlü bilgi ve ya dosyaların (ses, görüntü, yazı) telif hakları Mobee, ilgili markalar ve belgelerin orijinal yaratıcısına aittir. Bu belgeler yalnızca sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır. Bu sitede paylaşılan hiçbir belge ve bilgi izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. Ticari kullanım harici, sadece kişisel kullanım için belgelerin, bilgilerin ve görüntülerin görüntülenmesi, kopyalanması, dağıtılması ve indirilmesine izin verilmiştir. Hiçbir şekilde modifiye edilemez ve değiştirilemez.

Bu site içerinde kullanılan logolar ve sloganlar, ayrıca bulunan bütün markalar, ürün ve model isimleri Mobee'nin müseccel veya müseccel olmayan markalarıdır. İzin alınmadan bu logolar ve sloganlar bilgi dağıtımı veya reklam amaçlı kullanılamaz.

Mobee, Mobee logosu, benimmobeem.com.tr ve mobee.com.tr Türkiye'de müseccel markalardır.www.mobee.com.tr ve www.benimmobeem.com sitelerine giren her ziyaretçi, işbu "Yasal Uyarı" yı okuyup aynen kabul etmiştir.

Gizlilik Bildirimi

Özel ve kişisel bilgilerinizin korunmasına Mobee çok büyük önem verir. Bu Gizlilik Sözleşmesi, siz Mobee'yi keşfetmek için Mobee websitesini kullandığınızda geçerlidir.

Mobee'nin ne çeşit bilgilere ihtiyacı vardır?

Mobee web sitesini bize kim olduğunuz hakkında hiçbir bilgi vermeden de kullanabilir ve bilgi toplayabilirsiniz. Ancak, bazı servislerimize ulaşmak için gerekli tuttuğumuz bilgi formlarına rastlayabilirsiniz. Bu bilgileri bize ulaştırmamanız, istediğiniz servisten yararlanmamanıza sebep olabilir.

Bu Gizlilik Sözleşmesi www.mobee.com.tr ve www.benimmobeem.com.tr internet siteleri için geçerlidir.

Mobee neden Kişisel Bilgiler toplar?

'Kişisel Bilgiler', bir kullanıcının belirlenebilmesi için adı, cinsiyeti, yaşı, telefon numarası, e-posta adresi veya posta adresi gibi bilgilerdir. Mobee sadece aşağıda gösterilen amaçlar için Kişisel Bilgiler toplayacak, saklayacak ve kullanacaktır:

* Mobee ürünleri ve servisi hakkında yapılan anketlerle müşteri memnuniyeti arttırmak
* Sizi en yeni Mobee ürünleri ve servisleri hakkında bilgilendirmek
* Müşterilerle daha iyi iletişim kurmak
* Müşterilerinin ilgilenebileceği özel kampanyalardan haberdar etmek
* Mobee ürünlerini ve servislerini müşterileri için geliştirmek
* İşe alabilmek, eğer Mobee'nin websitelerinden iş başvurusu yapılmış iseYukarıdaki sebeplerden ötürü Mobee diğer Mobee grup şirketleri ile Kişisel Bilgiler paylaşabilir.

Mobee nasıl Kişisel Bilgiler toplar?

Mobee, kişisel bilgilerinizi birkaç yolla toplayabilir. Mesela, Mobee size isminizi ve iletişim bilgilerinizi e-bülten üyeliği yaparken, anket doldururken, satış sonrası hizmet verirken sorabilir. Aşağıda Mobee'nin Kişisel Bilgiler topladığı yöntemler bulunmaktadır:

* Ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi almak için ya da, şikayet ve ya memnuniyet için bize web sitemizden yazacağınız zaman, sizden isim, cinsiyet, telefon numarası, adres ve e-posta adresi soracağız.
* E-bülten üyeliği için Benim Mobee'm kaydı yaparken sizden, isim, cinsiyet, adres ve e-posta adresinizi soracağız.
* Yardım için Mobee Müşteri Hizmetleri ile bağlantıya geçtiğiniz zaman, isminizin, ürün seri numaranızın, ürününüzün durumunun kaydını alacağız size yardımcı olabilmek için.
* Yardım için Mobee Servis Hizmetleri ile bağlantıya geçtiğiniz zaman, isminizin, ürün seri numaranızın, ürününüzün durumunun kaydını alacağız sizlere yardımcı olabilmek için.
* Mobee'nin bazı internet sitelerinde içerik kişiselleştirme için ilgi alanlarınız gibi kendinizle ilgili bilgiler kayıt edilir.Online elde edilen bilgiler, Mobee'nin başka zaman topladığı bilgilerinizle birleştirilebilir. Örneğin, Mobee'nin organize ettiği tanıtım günleri veya aktivitelerde toplanılan bilgiler, internet sitesinde kaydettiğiniz bilgilerinizle birleştirilerek kayıt edilebilir. Mobee bunu çalışma kolaylığı sağlamak, düzenli veri toplamak için yapacaktır.

Mobee Kişisel Bilgileri ifşa ederse

Mobee, aşağıdaki durumlar dışında, Kişisel Bilgileri Mobee şirket grupları dışında size danışıp onaylatmadan ifşa etmeyecektir.

Mobee iş ortaklığı yaptıklarıyla Kişisel Bilgiler, paylaşılabilir. Bunlar, pazarlama ortaklarımız firmalar olabilir. Bu firmalar Mobee için sipariş veren, paket servisi yapan, posta ve ya e-posta gönderen, müşteri hizmetleri veren, servis hizmetleri veren firmalar olabilir. Bu firmalar işlerini gerçekleştirmek için Kişisel Bilgiler'e ihtiyaç duyabilirler ve Kişisel Bilgiler'i yukarıda sıralanmış amaçlar için kullanabilirler. Bu amaçlar dışında Kişisel Bilgiler 3. parti şirketlerce kullanılmayacaktır.

Yasal Uyarı   |   İK