Türkçe  |  English

 
 

Mobee Servis Hizmetleri

Mobee ürünü satın aldığınızda Mobee ailesine katılarak, sizlere sunulan ayrıcalıklardan ve Mobee servislerinden yararlanmaya hak kazanırsınız. Ürün kalitesine çok büyük önem veren Mobee, aynı şekilde hizmet kalitesine de önem vermektedir. Mobee, hızlı ve kaliteli servis verebilmek için, Mobee Servis Hizmetleri'ni yapılandırmıştır. Mobee Servis Hizmetleri interaktif olarak servis yapabilmektedir.

Servis adresleri:

Kayra Elektronik : Sinanpaşa Mah. Ortabahçe Caddesi, Sinanpaşa Köprüsü Sokak, 2/1 Beşiktaş/ İstanbul Tel: 0212 259 17 17

Mobee Servis Hizmetleri nasıl görev yapmaktadır?

Mobee Servis Hizmetleri, müşteri memnuniyetini esas alır. Problemin en hızlı, tam ve eksiksiz çözümü için titiz çalışan, yüksek donanıma sahip teknik servis ekibi görev yapmaktadır. Hızlı çözümler üretirken Yedek parça stoğunun maksimum seviyede olmasına özen gösterilmektedir. Servise gelen ürünler maksimum 3 gün içerisinde sorunu halledilerek kullanıcılara ulaştırılmaya çalışılmaktadır. 

Mobee Ekibi e-posta yoluyla 7 gün 24 saat destek hizmeti vermektedir. Yazılımsal ve donanımsal sorularınıza 24 saat içerisinde cevap alınabilmektedir. Sorularınız için destek@mobee.com.tr adresine e-posta adresinizi, ürün modelini ve isminizi belirtmeniz yeterli olmaktadır.

Arızalı ürün nasıl takip edilir?

Ürününüzü satın aldıktan sonra istediğiniz zaman www.mobee.com.tr adresinden garanti takibini yapabilirsiniz. Bunun için ürününüzün seri numarasını, belirtilen Garanti Takip bölümüne girmeniz yeterlidir. Ürününüzün donanımsal bir sorunu olduğunu düşünüyorsanız, kontrol için ürününüzü teknik servisimize ulaştırabilirsiniz. Eğer garanti kapsamında ise, tamir işlemi ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Ürününüzün tamir süreci hakkında bilgi almak için, seri numarasını www.mobee.com.tr adresindeki Arıza Takip bölümüne girmelisiniz. Mobee Servis Hizmetleri, aynı zamanda tamir edilmiş ürünün bilgisini sizlere sms yoluyla bildirecektir.

 

 

 

 

Yasal Uyarı   |   İK